Trwa ładowanie...
d19x3xl
Aktualności

Cichopek i Hakiel na tanecznej Eurowizji

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cichopek i Hakiel na tanecznej Eurowizji
(AKPA)
d19x3xl

Katarzyna Cichopek oraz Marcin Hakiel zatańczą na pierwszym międzynarodowym konkursie tańca „The Eurovision Dance Contest” w Londynie. Zaprezentują na nim Telewizję Polską.

„Dwójka stawia na gwiazdy i pierwszym uderzeniem w jesiennej ramówce będzie międzynarodowy konkurs taneczny. Do udziału w nim zaprosiliśmy gwiazdę „M jak MiłośćKatarzynę Cichopek i jej roztańczonego partnera Marcina Hakiela. Myślę, że będzie to znakomite preludium do kolejnych jesiennych hitów programowych”- mówi Jarosław Burdek, zastępca dyrektora TVP2 ds. Rozrywki i Widowisk Artystycznych

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel będą jedną z 16 par tanecznych zgłoszonych do konkursu przez członków EBU (Europejską Unię Nadawców Radiowo-Telewizyjnych).

d19x3xl

Zobacz Katarzynę i Marcina w tanecznej galerii

„Ucieszyła nas propozycja udziału w konkursie i reprezentowania na nim Telewizji Polskiej. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i możliwość spełnienia kolejnego marzenia. Projekt bardzo nam się podoba i mamy nadzieję, że oprócz naszych umiejętności, pokażemy podczas naszych występów, jak można wspaniale bawić się.... tańcząc.”- komentują propozycję Kasia i Marcin.

Konkurs „The Eurovision Dance Contest” jest nowym międzynarodowym przedsięwzięciem opierającym swoją koncepcję na Konkursie Piosenki Eurowizji. Każdy z członków EBU zgłasza jedną parę, akredytowaną przez Międzynarodową Federację Tańca Sportowego (IDSF). Mieszane pary taneczne rywalizować będą ze sobą w zakresie tańców towarzyskich, latynoskich i dowolnych (free–style). Organizatorem konkursu przez pierwsze dwa lata będzie BBC.

Swoich przedstawicieli do pierwszej edycji konkursu zgłosili: Austria, Dania, Finlandia, Niemcy, Grecja, Irlandia, Litwa, Holandia, Portugalia, Rosja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Polska oraz Wielka Brytania.

d19x3xl

Podziel się opinią

Share
d19x3xl
d19x3xl