Trwa ładowanie...

Cichopek poprowadzi wielkie show!

I stało się! Katarzyna Cichopek (28 l.) od marca znów będzie błyszczeć w Polsacie. Jak się dowiedzieliśmy, szefowie stacji zaproponowali aktorce poprowadzenie największego muzycznego show w tym sezonie.
Share
Katarzyna Cichopek
Katarzyna CichopekŹródło: Kapif.pl
d4fglkp

Nowy program o roboczym tytule „Tylko my dwoje” ruszy już na wiosnę!

Decyzja o produkcji nowego programu w Polsacie zapadła dosłownie dwa dni temu. Losy nowego show ważyły się od kilku tygodni. Pewne było tylko jedno: prowadzącą ma być Kasia Cichopek. Terminy goniły, a decyzji i podpisów pod umowami nie było. Wszyscy powoli zaczęli powątpiewać, czy nowe show w ogóle pojawi się w wiosennej ramówce. Co niektóre gazety zdążyły już nawet odtrąbić koniec kariery Kasi, której zostałby tylko serial „M jak miłość”. Nic bardziej mylnego!

Fakt odkrył, że Kasia szykuje dla widzów Polsatu niespodziankę i wróci na wizję w wielkim stylu. To właśnie ona będzie gospodynią nowego show Polsatu. Program powstanie dzięki licencji brytyjskiego widowiska „Just the Two of Us”, które od czterech lat bije na Zachodzie rekordy popularności. Jego twórcami są ludzie, którzy wymyślili m.in. „Taniec z gwiazdami”. To ma być naprawdę wielkie przedsięwzięcie, w którym wystąpią największe polskie gwiazdy.

d4fglkp

Uczestnicy show będą musieli wykazać się nie tylko zdolnościami wokalnymi, ale też... pedagogicznymi.

Dlaczego? O główne trofeum będą rywalizowały pary składające się z gwiazdy show-biznesu i osoby, która na co dzień zajmuje się śpiewaniem. Wokaliści będą mieli za zadanie jak najlepiej wyszkolić i przygotować do występu swoje gwiazdy. Jury wystawiając ocenę, będzie oceniać i śpiew, i talenty nauczyciela. W każdym odcinku pożegnamy się z jedną parą.

Przed Polsatem jeszcze jedno wyzwanie. Stacja musi szybko znaleźć Kasi odpowiedniego partnera. Prawdopodobnie nie będzie nim sprawdzony już Krzysztof Ibisz (45 l.), bo on poprowadzi inny show wspólnie z Agatą Młynarską (45 l.).

Fakt ustalił, że producenci oprócz znanych aktorów biorą pod uwagę Macieja Dowbora (32 l.) lub Macieja Rocka (32 l.). Na razie pewne jest, że dwójkę prowadzących za kulisami wspomagał będzie kabareciarz Mariusz Kałamaga (29 l.).

d4fglkp

Podziel się opinią

Share
d4fglkp
d4fglkp