Trwa ładowanie...
d1mjh77

"Ciemniejsza strona Greya": 9 lutego przedpremierowo w sieci Multikino!

W czwartek, 9. lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo film "Ciemniejsza strona Greya". Kup bilet już dziś i nie przegap jednej z najbardziej wyczekiwanych premier 2017 roku! Film wejdzie na ekrany 10. lutego 2017 r. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ciemniejsza strona Greya
Ciemniejsza strona Greya (Materiały prasowe)
d1mjh77

Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie "Ciemniejsza strona Greya", drugiej części ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Pierwsza część serii, "Pięćdziesiąt twarzy Greya", stała się międzynarodowym przebojem, zarabiając na całym świecie ponad 560 milionów dolarów. "Ciemniejsza strona Greya" zadebiutuje w kinach w okolicach Walentynek i pokaże nam nieco ciemniejsze oblicze Greya…

Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi.

d1mjh77

Bilety na pierwsze przedpremierowe i premierowe pokazy filmu „Ciemniejsza strona Greya” można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d1mjh77

Podziel się opinią

Share
d1mjh77
d1mjh77