Trwa ładowanie...

Colin Firth jest Kingsmanem

Share
Colin Firth jest Kingsmanem
d2b3dfd

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie Colina Firtha z planu filmu "Kingsman: The Golden Circle", czyli kontynuacji przeboju "Kingsman: Tajne służby".

Bohaterem oryginału był starzejący się agent brytyjskich służb specjalnych Harry (w tej roli Colin Firth), który wprowadzał do zawodu młodego podopiecznego (Taron Egerton). Oparta na komiksie Marka Millara i Dave'a Gibbonsa część pierwsza bardzo spodobała się recenzentom i równie dobrze poradziła sobie w box office.

d2b3dfd

Akcja sequela będzie się rozgrywać w USA. Do swych ról wracają Taron Egerton jako Eggsy, Mark Strong jako Merlin oraz Colin Firth jako Harry Hart. Halle Berry wcieli się w szefową Statesmenów. Czarnym charakterem będzie niejaka Poppy, którą zagra Julianne Moore. W obsadzie znaleźli się również Jeff Bridges, Pedro Pascal, Channing Tatum, Edward Holcroft, Sophie Cookson, Vinnie Jones oraz sir Elton John.

Fotkę Colina Firtha opublikował kolega z planu, Pedro Pascal.

Matthew Vaughn wraz z Jane Goldman napisał scenariusz i zajmie się produkcją oraz reżyserią. Film powstaje dla 20th Century Fox. Premierę wyznaczono na 16 czerwca 2017 roku.

d2b3dfd

Podziel się opinią

Share
d2b3dfd
d2b3dfd