Trwa ładowanie...
d3uy27o

''Crisis in Six Scenes'': Miley Cyrus na planie z Woodym Allenem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Crisis in Six Scenes'': Miley Cyrus na planie z Woodym Allenem
d3uy27o

Do sieci trafiły zdjęcia z pierwszego serialu Woody'ego Allena, w którym występuje m.in. Miley Cyrus. Cykl, który powstaje dla platformy Amazon, nosi tytuł "Crisis in Six Scenes" i doczeka się premiery 30 września.

To właśnie fotki z udziałem niegdysiejszej gwiazdki Disneya, a także Allena, Rachel Brosnahan, Elaine May, John Magaro czy Joy Behar zostały zaprezentowane. Zdjęcia można obejrzeć pod tym adresem.

Sześcioodcinkowa produkcja będzie komedią, a jej akcja rozgrywa się w latach 60. ubiegłego stulecia w USA. Mieszkającą na przedmieściach rodzinę z klasy średniej odwiedza gość, który kompletnie zmieni ich życie.

d3uy27o

Każdy z epizod trwać będzie 30 minut. Woody Allen nie tylko występuje w produkcji,ale także odpowiada za scenariusz i reżyserię.

Najnowsze kinowe dzieło nowojorczyka, komedia "Śmietanka towarzyska", 12 sierpnia trafiła do polskich kin.

Miley Cyrus, córka muzyka country Billy'ego Raya Cyrusa, zdobyła sławę występując w młodzieżowym serialu "Hannah Montana". Jej pierwszy album, "Meet Miley Cyrus" (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Jej największym przebojem jest "Wrecking Ball" z krążka "Bangerz" z 2013 roku.

Ostatnio 23-letnia artystka odeszła od popu i nawiązała współpracę z alternatywną formacją The Flaming Lips, czego efektem był album "Miley Cyrus and Her Dead Petz" wydany w sierpniu 2015 roku. Niedawno można ją było usłyszeć gościnnie w utworach Lolawolf ("Teardrop") i Kanye Westa (remiks "Black Skinhead"). Na jesień planowana jest jej nowa, popowa piosenka.

d3uy27o

Podziel się opinią

Share

d3uy27o

d3uy27o