Trwa ładowanie...
300

Czarne charaktery filmu "300: Początek imperium"

Share
Czarne charaktery filmu "300: Początek imperium"
d2xpejq

Tuż przed premierą "300: Początek imperium", nowej produkcji na podstawie Franka Millera, w sieci pojawił się materiał przedstawiający jej złoczyńców.

Na YouTube można obejrzeć niespełna czterominutowe wideo, które przybliża te postaci, które w "300: Początek imperium" mocno namieszają.

Przypomnijmy, że obraz, sequel "300", przedstawi przyczyny wybuchu wojen perskich oraz skupi się na bitwach stoczonych pod Maratonem i Artemizjonem. Twórcy przybliżą widzom postaci króla Kserksesa (Rodrigo Santoro), greckiego dowódcy Temistoklesa (Sullivan Stapleton) oraz Artemizji (Eva Green), dowódczyni perskiej armii pragnącej zemsty na Grekach. Akcja rozgrywać się będzie w kilku przestrzeniach czasowych - powrócimy do wydarzeń znanych z "300", ale również dowiemy się tego, co je poprzedziło i co po nich nastąpiło.

Za kamerą stanął Noam Murro. Przed - poza wyżej wymienionymi - występują również Lena Headey, Hans Matheson, David Wenham, Igal Nao, Callan Mulvey, Jack O'Connell i Andrew Tiernan. Za produkcję odpowiada Zack Snyder, reżyser pierwszego filmu.

Polska premiera superprodukcji zaplanowana została na 7 marca.

d2xpejq

Podziel się opinią

Share
d2xpejq
d2xpejq