Trwa ładowanie...

Czerwony dywan pełen gwiazd na premierze filmu ''Listy do M. 2'' [WIDEO]

Czerwony dywan pełen gwiazd na premierze filmu ''Listy do M. 2'' [WIDEO]Źródło: East News
d53ht17

Blisko dwa tysiące zaproszonych gości, koncert zespołu Sound'n'Grace i transmisja live z czerwonego dywanu. Do tego imponująca scenografia, sztuczny śnieg, tłumy VIP-ów i tyle gwiazd, że dałoby się nimi obdzielić kilka osobnych eventów! Tak, w największym skrócie, wyglądała uroczysta premiera "Listy do M 2", która przechodzi do historii jako największe filmowe wydarzenie sezonu! Kontynuacja najpopularniejszej kinowej komedii ostatnich 25 lat (więcej tutaj)
trafi do regularnej dystrybucji w piątek, a od środy można ją oglądać na pokazach przedpremierowych w całej Polsce. W oczekiwaniu na ogólnopolską premierę prezentujemy naszą relację.

Na czerwonym dywanie pojawiła się niemal cała obsada przebojowej kontynuacji filmu z 2011 roku, a także wiele gwiazd znanych z kina i telewizji. Przed obiektywem fotoreporterów stanęli między innymi: Marta Żmuda Trzebiatowska, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Katarzyna Bujakiewicz, Magdalena Lamparska, Julia Wróblewska, Maciej Zakościelny czy Maciej Stuhr.

(fot. AKPA)

d53ht17

"Listy do M. 2" kontynuują historię bohaterów filmu z 2011 roku. Od wydarzeń znanych z „Listów do M.” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii.

(fot. AKPA)

Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają.

(fot. AKPA)

d53ht17

Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem?

Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.

d53ht17
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d53ht17