Trwa ładowanie...
scarlett johansson
25-07-2014 23:04

Cztery sueprbohaterki w "Avengers: Age of Ultron"

Cztery sueprbohaterki w "Avengers: Age of Ultron"
dn4w726
dn4w726

Joss Whedon zdradził, że w nowej odsłonie Avengersów będą aż cztery wiodące postacie kobiece.

Akcja "Avengers: Age of Ultron" rozgrywać będzie się w Korei Południowej. Głównym czarnym charakterem produkcji będzie tytułowy Ultron, którego zagra James Spader. Superbohaterowie z grupy Avengers stawią jednak czoła nie tylko jemu, ale i drugiemu złoczyńcy - Baronowi Wolfgangowi von Struckerowi, byłemu naziście (Thomas Kretschmann).

Wśród postaci kobiecych pojawia się Natasha Romanoff/Czarna Wdowa (Scarlett Johansson), Elizabeth Olsen (jako Szkarłatna Wiedźma) oraz Cobie Smulders (jako agentka SHIELD Maria Hill). Joss Whedon nie chciał wyjawić jaka czwarta postać kobieca odegra znaczącą rolę w filmie.

- Nie kryje się za tym nic nadzwyczajnego - tłumaczy reżyser. - Po prostu interesują mnie i mężczyźni, i kobiety. Dorośli, którzy zachowują się jak dzieci, przebierają i biją.

dn4w726

W poprzednim filmie z cyklu pojawiły się tylko Scarlett Johansson i Cobie Smulders.

Na plan "Avengers: Age of Ultron" wrócili również: Chris Evans, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson i Mark Ruffalo. W obrazie wystąpią także Paul Bettany (jako android The Vision), Aaron Taylor-Johnson (jako Quicksilver) i Don Cheadle (jako James Rhodes).

Premiera filmu zaplanowana jest na 1 maja 2015 roku.

dn4w726
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn4w726