Trwa ładowanie...

Czy Kasia Zielińska i Paweł Małaszyński mieli romans? [wideo]

Czy Kasia Zielińska i Paweł Małaszyński mieli romans? [wideo]Źródło: ITI Cinema
d3lv3rv
d3lv3rv

Święcąca triumfy w polskich kinach komedia romantyczna "Listy do M." opowiada historie osób poszukujących miłości w Wigilię Bożego Narodzenia. Jak głosi plotka zrodzona w filmie, Kasia Zielińska porwana atmosferą świąt wdała się w mały romans z Pawłem Małaszyńskim. Ile w tym prawdy?

Mogłaby mieć każdego faceta, ale najważniejszy jest dla niej tajemniczy Kazik. Kim jest mężczyzna, dla którego postanowiła zmienić całe swoje życie? Czy jest on ojcem dziecka? I jaki udział w całej miłosnej historii mają: romantyczna singielka Doris (Roma Gąsiorowska), facet z przeszłością (Maciej Stuhr), 35-latek z fantazją (Paweł Małaszyński), desperate housewife (Agnieszka Dygant), szarmancki brutal (Tomasz Karolak) i zapracowany psycholog (Piotr Adamczyk). Kto jeszcze nie poznał odpowiedzi na te pytania, ma ku temu doskonałą okazję - film wciąż wyświetlany jest w wszystkich dużych kinach.

Kasia Zielińska opowiada o swojej postaci z "Listów do M.":

"Listy do M." to film, w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkrywają, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość! W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec.

Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant i Katarzyna Zielińska pokazują jak kochać, w najbardziej romantycznym przeboju tego roku. Przeboju, który zobaczyło już grubo ponad 500 tysięcy widzów.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d3lv3rv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lv3rv