Trwa ładowanie...

Czytaj książki z Melą Koteluk, Pauliną Przybysz i Joanną Brodzik

Share
Czytaj książki z Melą Koteluk, Pauliną Przybysz i Joanną Brodzik
d1965lo

Skubas, Mela Koteluk, a także Paulina Przybysz, Paweł Małaszyński i Joanna Brodzik wzięli udział w akcji krzewienia czytelnictwa, pomysłu pisarki i wydawcy, Agi Szczepańskiej.

Celem akcji jest poruszenie wyobraźni młodego człowieka i obudzenie potrzeby sięgnięcia po książkę.

W ramach przedsięwzięcia powstała seria półtoraminutowych nagrań do radia, w których muzycy, aktorzy i pisarze czytają po jednej, wybranej stronie książki z serii "Patka i Pepe". W akcji już zgodzili się wziąć udział Skubas, Mela Koteluk, Leski, Vienio, Paulina Przybysz, Paweł Małaszyński, Joanna Brodzik, Patryk Zakrocki, Dyjak, Wojtek Mazolewski, Bartek Weber, Bartek Tyciński, Orina Krajewska, Sylwia Chutnik, Bohdan Sławiński, Robert Rient, Sergiusz Pinkwart, Grzegorz Uzdański, Olo Walicki i wielu innych. Do nagrań zaproszono również trójkę dzieci z warszawskich szkół podstawowych.

Akcja będzie promowana piosenką napisaną przez Jacka Budynia Szymkiewicza lidera Pogodno i zaśpiewaną przez młody duet: Piotr Niesłuchowski (finalista Voice of Poland) i Tricia (piosenkarka i pierwowzór postaci z książki) z towarzyszeniem autora piosenki.

d1965lo

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1965lo
d1965lo