Trwa ładowanie...
d2mt6vy

Czytelnicy WP wybrali. "Cicha noc" ze specjalną nagrodą na Orłach

Znamy laureata nagrody publiczności przyznawanej przez użytkowników Wirtualnej Polski. Internauci wybrali film "Cicha noc".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Cicha noc" z nagrodą
"Cicha noc" z nagrodą (Materiały prasowe)
d2mt6vy

To kolejna ważna nagroda dla "Cichej nocy". Polski film fabularny z 2017 roku, ze scenariuszem i w reżyserii Piotra Domalewskiego zachwycił widzów i krytyków. Okazało się, że dzieło docenili też czytelnicy Wirtualnej Polski. Obraz dostał specjalną nagrodę od czytelników WP na prestiżowej gali "Orłów". Wygrał z takimi filmami jak "Pokot" czy "Twój Vincent".

"Akcja filmu rozpoczyna się dzień przed Wigilią. Do Polski wraca Adam, który ostatnie miesiące spędził w Holandii. Chłopak zamierza osiedlić się tam na stałe, ściągnąć ciężarną dziewczynę i rozkręcić własny biznes. W tym celu chce przekonać ojca, aby przekazał mu dom po dziadku, na którego ma już kupca. Niespodziewana wizyta chłopaka w rodzinnym domu budzi urazy i zadawnione konflikty, atmosfera gęstnieje, a każda kolejna minuta filmu przyprawia widza o nieprzyjemne świdrowanie w dołku" - tak recenzowaliśmy film w serwisie WP.

d2mt6vy

Wy też głosowaliście na "Cichą noc"?

d2mt6vy

Podziel się opinią

Share

d2mt6vy

d2mt6vy