Trwa ładowanie...
d2jet5v

Daddy Cool

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d2jet5v
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

Daddy cool to francuska komedia Maxime Govarego, w której Adrien, by zatrzymać ukochaną przy sobie, zakłada domowe przedszkole. Perypetie czterdziestolatka z piątką niesfornych dzieciaków przyciągnęły do kin wiele osób.

Daddy cool – opis fabuły

Życie Adriena (w tej roli Vincent Elbaz) i Maude (w tej roli Laurence Arné) przypomina rockandrollowy teledysk – szaleństwo, narkotyki, seks, młodość. Sytuacja się zmienia, kiedy para postanawia się pobrać. Maude staje na wysokości zadania, jednak Adrien nadal czuje się młody. Kobieta jednak nie wytrzymuje i chce pozbyć się Adriena ze swojego życia. Kiedy mężczyzna staje pod ścianą z papierami rozwodowymi i brakiem pieniędzy postanawia założyć domowe przedszkole. Nie jest jednak typowym "panem przedszkolankiem".

Co z tego wyniknie? Czy Adrien wyciągnie wnioski podczas pilnowania maluchów? I w końcu – czy odzyska ukochaną żonę, a tym samym pozbędzie się jej kochanka? Tego dowiemy się, oglądając zabawne perypetie czterdziestolatka.

Daddy cool – ciekawostki

  • W Polsce "Daddy cool" wszedł do kin 23 marca 2018 roku, we Francji – 1 listopada 2017 roku, w Rumunii – 19 stycznia 2018 roku, na Węgrzech – 19 lutego 2018 roku, a w Belgii – 18 listopada 2017 roku.
Daddy Cool
Tytuł oryginalny

Daddy cool

Gatunek

Komedia

Kraj produkcji

Francja

Rok produkcji

2017

Data światowej premiery

01.11.2017

Data polskiej premiery

23.03.2018

Czas trwania

94 min.

Scenarzysta
Operator
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jet5v
d2jet5v
d2jet5v