Trwa ładowanie...
jonathan rhys meyers
20-08-2013 19:52

''Dary Anioła: Miasto kości'': Meyers znowu jako zły

''Dary Anioła: Miasto kości'': Meyers znowu jako złyŹródło: Monolith Films
d4hrqiu

We "Wszystko gra" zagrał trenera tenisa i przy okazji wyrachowanego mordercę, w "Dynastii Tudorów" był samym Henrykiem VIII, będzie też Draculą w serialu o tym samym tytule. W *"Dary Anioła: Miasto kości" ponownie jest czarnym charakterem.*

Valentine Morgenstern (bohater Jonathana Rhysa Meyersa) to główny złoczyńca całej serii. Jest potężnym Nocnym Łowcą - niezmiernie inteligentnym, przystojnym, żądnym władzy oraz uwielbiającym manipulowanie innymi. Ze względu na radykalne plany - chciał z pomocą boskiego Kielicha stworzyć armię Nocnych Łowców i dokonać anihilacji całego Podziemia, pozostawiając ludzi i ich świat bez ochrony przed demonami - Valentine stał się głównym wrogiem zarówno wszystkich mieszkańców Podziemia, jak i kasty Nocnych Łowców.

W trakcie kolejnych stuleci Nocni Łowcy podzielili się na dwie frakcje: tych, którzy wierzą, że ich zadaniem jest bezinteresowna ochrona świata przed demonami oraz tych, którzy uważają, że powinni zostać nagrodzeni za podejmowane ryzyko. Valentine należy do drugiego obozu, a jego makiaweliczne intrygi mają na celu zaburzenie funkcjonowania zależności pomiędzy światem Przyziemnych a Podziemiem. Jego złowrogość kryje się w jego uroku osobistym.

d4hrqiu

Reprezentuje wszystko, czym nie powinni być Nocni Łowcy, a jednak zdołał nakłonić tylu z nich do podążenia za nim ścieżką ciemności. Przez większość filmu miejsce pobytu Valentine'a pozostaje nieznane, ale jego cień kładzie się na wszystkim, co dzieje się na ekranie. "Samo jego imię wystarczy, by człowieka przeszły dreszcze", przyznaje Producent filmu - Robert Kulzer.

"Kiedy Clary zaczyna śledztwo w sprawie zniknięcia swojej mamy, co chwilę pojawiają się wzmianki o Valentine'ie. Tworzy się napięcie, które zostaje rozładowane dopiero w momencie, kiedy złoczyńca pojawia się na scenie".

Ekranizacja światowego bestsellera, będącego pierwszą częścią serii sprzedanej w Polsce w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Otwórz wrota do innego świata.

Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia.

*"DARY ANIOŁA: MIASTO KOŚCI" w kinach już od jutra!*

d4hrqiu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hrqiu