Trwa ładowanie...
David Krumholtz
30-04-2015 03:34

David Krumholtz dla roli zmieni płeć i wiek

David Krumholtz dla roli zmieni płeć i wiek
dkyo6p5
dkyo6p5

David Krumholtz zagra główną rolę - 76-letniej staruszki - w "Gigi's Bucket List", nowym serialu kanału IFC.

Na potrzeby komedii aktor znany m.in. z filmów "Sędzia", "To już jest koniec" i "Harold i Kumar: Spalone święta" przywdzieje sukienkę i podda się skomplikowanej charakteryzacji, za którą odpowiedzialny będzie Tony Gardner.

Punktem wyjścia dla historii będzie śmierć męża tytułowej Gigi - Gertrude Rotblum. Wdowa dowie się, że zmarły miał sekretne konto, a na nim całkiem sporą sumkę. Razem ze swoim pielęgniarzem (w tej roli Ricky Mabe) Gigi zacznie realizować marzenia swojego życia.

- Ta postać żyła we mnie od urodzenia - komentuje Krumholtz. - Przyjaciele często śmiali się ze mnie, że gram jak babcia.

dkyo6p5

Telewizja IFC zamówiła na razie osiem odcinków. Zdjęcia ruszą w czerwcu, a na antenie produkcja powinna zadebiutować jeszcze w tym roku.

Krumholtz nie tylko zagra wesołą wdówkę, ale weźmie też na siebie obowiązki producenckie. W zadaniu tym wspierać go będzie Tim Gibbons ("Pohamuj swój entuzjazm").

Przypomnijmy, że jeżeli chodzi o męsko-damskie przebieranki, Krumholtz ma długą listę poprzedników. Panie udawali na ekranie m.in. Dustin Hoffman ("Tootsie") i Robin Williams ("Pani Doubtfire"), a także Tony Curtis i Jack Lemmon ("Pół żartem, pół serio") oraz Wojciech Pokora ("Poszukiwany, poszukiwana"). Na ogół jednak widzowie byli świadkami transformacji i miała ona swoje fabularne uzasadnienie.

dkyo6p5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkyo6p5