Trwa ładowanie...

Dereszowska uwielbia pracować z Grabowskim

Dereszowska uwielbia pracować z GrabowskimŹródło: Kapif.pl
d3ahkbq
d3ahkbq

[

]( http://www.efakt.pl )
*Anna Dereszowska (29 l.) przyznaje, że lubi plotkować i rozmawiać o seksie z kobietami, ale jej najlepszym przyjacielem jest jej partner Piotr Grabowski (42 l.). I to z nim najchętniej pracuje.*

Z koleżankami paplamy o wszystkim, jak to kobiety. Wymieniamy się ploteczkami z naszego środowiska. Rozmawiamy o seksie, o dzieciach i o problemach związkach – mówi w rozmowie z nami Anna Dereszowska.

d3ahkbq

Okazuje się jednak, że najlepszym powiernikiem aktorki znanej m.in. z serialu „Złotopolscy”, wcale nie są koleżanki, ale jej ukochany. To z Piotrem Grabowskim Ania dzieli się swoimi wszystkimi najskrytszymi tajemnicami i z nim rozmawia o dręczących ją problemach. – Myślę, że swoim najlepszym przyjacielem mogę nazwać mojego partnera życiowego – tłumaczy Dereszowska.

Aktorka tak dobrze czuje się w towarzystwie Grabowskiego, że chce z nim dzielić czas nie tylko w domowym zaciszu, ale również na planie filmowym.

– Przez to, że tak świetnie się znamy, praca przebiega znacznie sprawniej – mówi nam aktorka, która razem z Grabowskim zagrała m.in. w „Komisarzu Blondzie”. Ania zapewnia, że nie zdarzyło się jeszcze, by praca negatywnie się odbiła na ich związku. – Nie przenosimy żadnych sprzeczek i konfliktów. Zawsze staramy oddzielać dom od pracy – dodała Dereszowska.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Najlepsze plotki tygodnia!

d3ahkbq

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ahkbq