Trwa ładowanie...
02-12-2016 10:31

"Diabelski młyn": Horror dla prawdziwych fanów gatunku!

Na ekranach polskich kin zadebiutował „Diabelski młyn” – horror, który zachwyci miłośników gatunku.

Share
"Diabelski młyn": Horror dla prawdziwych fanów gatunku!Źródło: Materiały prasowe
d71g0gb

- To horror z typowym motywem seryjnego mordercy. Zabawny, pełen zwrotów akcji, równocześnie budzący strach. Diabelski młyn będzie atrakcyjny dla typowego widza, jak i dla fanów old-schoolowych horrorów z lat 80. Oferuje równocześnie solidną dawkę strachu i sporo śmiechu. Wszystko podane w zaskakującej fabule – podaje LoveHorror.co.uk.

- Są w nim zarówno elementy typowe dla konwencji gore, jak i sekwencje z gatunku slasher - dodaje bloger Mark R. Leeper.

Akcja „Diabelskiego młyna” rozpoczyna się kiedy kilkanaście osób spotyka się na zwyczajnej wycieczce, po malowniczej okolicy Amsterdamu. Gdy autobus psuje się po środku pustkowia, na jaw wychodzi sekret, który łączy pozornie przypadkowych ludzi. W życiu nie ma jednak przypadków i każdy znalazł się tam z jakiegoś powodu. Szukając schronienia w opuszczonym młynie odkryją, że w lokalnej, krwawej legendzie, jest więcej, niż tylko ziarno prawdy, a wrota piekieł czekają na przyjęcie grzeszników.

d71g0gb

W ocenie serwisu Thepeoplesmovies.com To "jeden z najbardziej oczekiwanych horrorów roku!”. "Diabelski młyn uderza centralnie między oczy i ścina z nóg! Pokochasz za to ten film!” - wturuje recenzent z Addictedtohorrormovies.com. „Rewelacyjny i świetnie zagrany”- puentuje dziennikarz z Los Angeles Times.

„Diabelski młyn” już w kinach!

KIN��WKI.pl Materiały prasowe
KIN��WKI.pl Źródło: Materiały prasowe
d71g0gb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d71g0gb
d71g0gb