Trwa ładowanie...
d1q2dzw

Doda chce, żeby mąż wyprodukował o niej film. Idzie w ślady Lady Gagi

Udane małżeństwo z producentem filmowym to nie tylko sukces w życiu uczuciowym. Doda zrobiła w nim miejsce na biznes. Piosenkarka chce, żeby Emil Stępień wyprodukował o niej film.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda
Doda (East News, Fot: East News)
d1q2dzw

20 lat w show-biznesie to według Dody idealny moment na podsumowanie życia. Związki kończące się skandalami, hity, których nie sposób nie znać, i po prostu - charyzmatyczna osobowość, której dwie dekady temu potrzebowali ludzie. Doda przez lata na scenie wypracowała sobie tytuł "królowej". Teraz planuje zawiesić karierę. Zanim jednak to nastąpi, nie chce zniknąć bez słowa.

Doda chce zrewolucjonizować polski film: "Ciągle promowane są te same twarze"

Nie ma wątpliwości, co do tego, że barwne życie Dody to materiał co najmniej na jedną książkę czy film. Artystka od dłuższego czasu mówi, że chce usunąć się w cień. Jednak zanim zniknie z show-biznesu marzy o zekranizowaniu swojego życia. Ma pomóc jej w tym mąż, który ma do tego potrzebne środki i możliwości

d1q2dzw

Film miałby być ukłonem w stronę fanów i podsumowaniem dokonań artystki na przestrzeni dwóch ostatnich dekad. Doda zainspirowała się Lady Gagą, o której powstał niedawno dokument "Five foot two".

- Doda uważa, że skoro jej mąż jest producentem, będzie najlepszą osobą do zrobienia o niej filmu - dowiedział się "Fakt" od osoby z otoczenia gwiazdy.

d1q2dzw

Czekacie na film o Dodzie?

d1q2dzw

Podziel się opinią

Share

d1q2dzw

d1q2dzw