Trwa ładowanie...

Dygant: W ciąży jestem szczęśliwa

Agnieszka Dygant (37 l.) przeżywa najszczęśliwsze chwile w swoim życiu. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek już niebawem zostanie mamą. Fakt jako pierwszy porozmawiał z gwiazdą o tym wyjątkowym dla niej momencie. Dzień, w którym dziecko serialowej Niani przyjdzie na świat, zbliża się wielkimi krokami.

Dygant: W ciąży jestem szczęśliwaŹródło: Kapif.pl
d3zsd4z
d3zsd4z

Przyszła mama zapewnia, że póki co ciąża przebiega bez kłopotów. – Czuję się bardzo dobrze i jestem szczęśliwa – zwierza się Faktowi aktorka.

Przez długi czas pani Agnieszka nie chciała rozmawiać z mediami na temat ciąży. Opisujące życie gwiazd tytuły prześcigały się w domysłach, a jedynym publicznym dowodem błogosławionego stanu gwiazdy były zdjęcia, na których jej sylwetka stawała się coraz bardziej zaokrąglona. Zapytana o to milczenie, gwiazda mówi: – Nie chodzi o to, że to jest jakaś moja tajemnica, że niby coś ukrywam. Po prostu jest to taki moment w życiu, że chcę mieć coś dla siebie...

Kilkanaście dni temu Agnieszka Dygant pojawiła się na gwiazdorskiej gali organizowanej przez jeden z kolorowych magazynów. W przepięknej wieczorowej kreacji, która podkreślała jej ciążowy brzuszek, wyglądała zjawiskowo. Ale na pytania o ciążę pani Agnieszka odpowiadała tylko uśmiechem.

– Uważam, że nie na miejscu jest, żeby cały świat dręczyć informacjami o stadiach i etapach mojej ciąży. Mam poczucie, że chcę mieć to dla siebie, że to jest coś wyjątkowego. Chcę się trochę tym nacieszyć – wyjaśnia w rozmowie z Faktem. I wciąż pozostaje tajemnicza, bo na nasze pytanie o płeć dziecka, uśmiecha się zagadkowo.

A choć teraz najważniejsze dla niej będzie bezpieczeństwo i opieka nad dzieckiem, gwiazda wcale nie zamierza rezygnować z pracy. – Po porodzie będę chciała zrobić sobie kilkumiesięczną przerwę, ale zaraz po niej wracam do pracy. Są jakieś plany, ale w tej chwili priorytetem jest dla mnie moje dziecko – podsumowuje pani Agnieszka.

d3zsd4z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zsd4z