Trwa ładowanie...

''Dzień Niepodległości 2'': Will Smith nie chce obchodzić Dnia Niepodległości

''Dzień Niepodległości 2'': Will Smith nie chce obchodzić Dnia Niepodległości
d47kde9
d47kde9

*Will Smith nie wystąpi w kontynuacji przeboju "Dzień Niepodległości".*

Ze względu na to, iż przez długi czas gwiazdor nie chciał się wyraźnie opowiedzieć czy chce wystąpić w sequelu czy nie, reżyser dzieła, Roland Emmerich zdecydował się przygotować dwie wersje scenariusza. Jedna z nich nie zawiera przygód postaci Stevena Hillera, granej w oryginalnym obrazie przez Willa Smitha. I wygląda na to, że to właśnie ten scenariusz mu się ostatecznie przyda, albowiem gwiazdor postanowił nie zagrać w dziele. Wiadomość ta nie została jeszcze oficjalnie obwieszczona.

Przy tekście Emmericha wsparł Dean Devlin. Poprawki naniósł James Vanderbilt.

Przypomnijmy, że pierwotnie premiera sequela miała odbyć się 1 lipca 2015 roku. Przesunięto ją jednak na 1 lipca 2016. W ten sposób kontynuacja trafi do kin dokładnie 20 lat po premierze oryginalnego "Dnia Niepodległości", który gościł na ekranach w 1996 roku. Warto podkreślić, że akcja sequela także rozegra się 20 lat po wydarzeniach z pierwszego filmu.

d47kde9

Wciąż nie wiemy czy w filmie zobaczymy Billa Pullmana i Jeffa Goldbluma. Prawdopodobnie na ekranie będziemy mogli podziwiać Michaela B. Jordana, który jest obecnie faworytem do roli syna Hillera.

Wedle wcześniejszych doniesień w "Independence Day 2" kosmici mają wrócić na Ziemię w chwili, gdy jedynym sposobem na podróże w kosmosie jest wykorzystanie tuneli czasoprzestrzennych. Ludzie mają w rękach zdobycze technologiczne obcych, ale nie potrafią ich skopiować. Umieją jednak wstawić do zwykłego samolotu urządzenie antygrawitacyjne. Fabuła filmu ma skupić się na nowym pokoleniu bohaterów.

d47kde9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47kde9