Trwa ładowanie...
seks
27-10-2009 09:59

Edyta Herbuś w scenach ostrego seksu

Edyta Herbuś nie tylko samym tańcem żyje. Od niedawna jest także aktorką. I to nie byle gdzie, bo w... warszawskim Teatrze Ochota. Zobacz aktorkę w scenach pełnych seksu, które wkrótce zobaczą widzowie.

Edyta Herbuś w scenach ostrego seksuŹródło: Jacek Herok/newspix.pl
dwjbqmv
dwjbqmv

Na deskach warszawskiego teatru trwają właśnie próby do spektaklu Marcina Skory i Marcina Kwaśnego "Kto dogoni psa" . Edycie Herbuś partneruje Bogusław Kaczmarczyk ("Daleko od noszy"). To właśnie z nim Herbuś chodziła ostatnio po jednym z centrów handlowych. Trzeba przyznać, że efekty prywatnych spotkań bardzo pomogły młodej tancerce. Na scenie prezentuje się niczym doświadczona aktorka.

"Kto dogoni psa" to prawdziwa sztuka przez duże S, pełna konfliktów i dramatycznych zwrotów. Jakże odmienna od erotycznych wygibasów w telewizyjnych show, pełna artyzmu i głębokich idei.

Herbuś przygotowywała się do niej już od kilku tygodni. I nie ukrywa, że śmiertelnie się boi swojego scenicznego debiutu. -- Mam tremę jak nigdy -- wyznaje w rozmowie z Faktem. -- Sceny z Marcinem nie były najtrudniejsze, bo na szczęście mam świadomość swojego ciała -- dodaje.

Czy jednak widzowie, widząc roznegliżowaną Edytę w tak odważnych scenach, wytrzymają tak szczytową dawkę emocji? Już niedługo każdy będzie mógł się o tym przekonać na własne oczy. Premiera sztuki, w której Herbuś wciela się w postać Zofii Sakłak, żony komisarza policji (Marcin Kwaśny) już 30 października.

Źródło: Jacek Herok/newspix.pl

dwjbqmv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwjbqmv