Trwa ładowanie...
d1hak6b

Emily Ratajkowski paradowała nago na planie "Welcome Home"

Twórcy thrillera "Welcome home" w reżyserii George'a Ratliffa wiedzą, jak przykuć uwagę mediów. Podczas kręcenia zdjęć na planie we Włoszech obiektywy fotoreporterów uchwyciły piękną Emily Ratajkowski w całkowitym negliżu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski (Getty Images)
d1hak6b

"Welcome Home" opowie historię kryzysu Bryana (w tej roli Aaron Paul) i Cassie (Emily Ratajkowski). Aby ponownie obudzić iskrę namiętności, za pośrednictwem strony "Welcome Home" para wynajmuje uroczą willę we Włoszech. Na miejscu Cassie poznaje Frederica, miłego i przystojnego sąsiada, o którego Bryan szybko staje się zazdrosny. Nowo poznany przystojniak wykorzystuje ten fakt i zaczyna manipulować parą.

East News

Zdjęcia ruszyły 22 maja i jak widać po powyższym ujęciu, w filmie nie zabraknie odważnych scen z udziałem amerykańskiej aktorki i modelki, której ojciec ma polskie korzenie.

d1hak6b

Aaron Paul, znany przede wszystkim z serialu "Breaking Bad", ostatnio wystąpił w innej telewizyjnej produkcji, "Sekta", która w Polsce emitowana jest w Canal+ Seriale. Emily Ratajkowski, kojarzona natomiast z klipu "Blurred Lines" Robina Thicke, niedawno zagrała w filmach "In Darkness" oraz "Cruise".

Premiera "Welcome Home" jest zaplanowana na 2018 rok.

d1hak6b

Podziel się opinią

Share

d1hak6b

d1hak6b