Trwa ładowanie...
emma watson

Emma Watson w trailerze filmu ''Colonia''

Share
Emma Watson w trailerze filmu ''Colonia''
d3y5jds

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Colonia", w którym główną rolę zagra Emma Watson. Oparty na faktach obraz opowiada o sekretach zimnej wojny będąc jednocześnie epicką historią miłosną.

Akcja opowieści rozgrywa się w latach 70. XX wieku. Watson wciela się w młodą stewardessę Lenę, której chłopak-aktywista (Daniel Brühl) zostaje pojmany przez reżim Augusto Pinocheta. Oboje trafiają do Colonia Dignidad, komuny założonej przez niejakiego Paula Schäfera, członka Hitlerjugend i Wehrmachtu. Przez lata miejsce to służyło więzieniu, torturowaniu i mordowaniu ludzi, którzy trafiali na listy chilijskiej tajnej policji - DINA, służącej Pinochetowi. Ponadto CIA znalazła dowody na to, że przez jakiś czas w Colonia Dignidad przebywał Josef Mengele.
W Schäfera wciela się Mikael Nyqvist ("Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", "John Wick"). Za kamerą stanął Florian Gallenberger, który również - razem z Torstenem Wenzelem - napisał scenariusz.

Trailer można zobaczyć pod tym adresem.

Światowa premiera filmu odbyła się w niedzielę podczas festiwalu filmowego w Toronto. Watson mogliśmy ostatnio podziwiać w superprodukcji "Noe: Wybrany przez Boga", Brühla natomiast u boku Philipa Seymoura Hoffmana w filmie "Bardzo poszukiwany człowiek".

d3y5jds

Podziel się opinią

Share
d3y5jds
d3y5jds