Trwa ładowanie...
d1smi8l

Eryk Kulm jr wrzucił na Instagram upiorne zdjęcie. Co się stało?

Sińce pod oczami, wielki opatrunek, plastry i wystraszony wzrok. Młody polski aktor wrzucił na Instagram niepokojące zdjęcie. Fani pytają: co się stało?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eryk Kulm jr. opublikował upiorne zdjęcie
Eryk Kulm jr. opublikował upiorne zdjęcie (AKPA)
d1smi8l

Eryk Kulm jr ma dopiero 29 lat, ale dorobek aktorski już całkiem spory. W 2004 r. zadebiutował w "Pręgach" Magdaleny Piekorz. Potem mogliśmy zobaczyć go m.in. w "Kamieniach na szaniec" Roberta Glińskiego, "Mowie ptaków" Xawerego Żuławskiego, ale też w serialach – "Bodo" czy "Belle Epoque".

ZOBACZ TEŻ: Operacja plastyczna zakończyła się tragicznie

Eryk jest też dość aktywny w mediach społecznościowych. Jego Instagram to źródło zabawnych fotek, na których Kulm jr. raczej nie zachowuje powagi.

d1smi8l

Dlatego jego najnowsze zdjęcie w pierwszej chwili odebrano jako żart. Widać na nim aktora z wielkimi sińcami pod oczyma i opatrunkiem zasłaniającym większość twarzy. Makijaż do roli? Pobicie? Nie, operacja plastyczna.

"[…] Pozdrawiam wszystkich zaspanych w ten sobotni poranek. I tych co jedzą też, mam nadzieję, że pomogłem w odchudzaniu – napisał aktor, dodając, że poleca jedną z klinik chirurgii plastycznej.

Eryk Kulm Instagram.com
Eryk Kulm (Instagram.com)

W komentarzach fani nie kryją zaskoczenia, pytają, czy Kulm nie padł czasem ofiarą napaści i życzą szybkiego powrotu do zdrowia.

d1smi8l

Po hasztagach wnioskujemy, że Kulm zafundował sobie nowy nos. Czy było warto? O tym przekonamy się już niebawem. Warto jednak mieć w pamięci, co się stało, gdy na podobną operację plastyczną zdecydowała się Jennifer Grey.

d1smi8l

Podziel się opinią

Share
d1smi8l
d1smi8l