ycipk-gl2oep

Fałszywe ostrzeżenia w kinach, gdzie grają "Jokera". Sytuacja nieco wymknęła się spod kontroli

Premiera "Jokera" dołożyła roboty nieszczęsnym pracownikom kin w USA. Teraz muszą nie tylko sprzątać rozsypany popcorn i zeskrobywać gumę z foteli, ale też użerać się z dowcipnisiami i widzami, którzy poczuli "misję".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Joker" wszedł do kin 4 października i okazał się dla niektórych niezbyt przyjemnym zaskoczeniem
"Joker" wszedł do kin 4 października i okazał się dla niektórych niezbyt przyjemnym zaskoczeniem (Materiały prasowe)
ycipk-gl2oep

Kilka dni temu pisaliśmy o skrajnych reakcjach amerykańskich widzów na "Jokera". Na Twitterze można najczęściej przeczytać o wychodzeniu w trakcie seansu. Ale znalazły się też głosy mówiące, że w kinach powinny znajdować się ostrzeżenia dotyczące filmu Todda Phillipsa.

Obejrzyj zwiastun filmu "Joker":

ycipk-gl2oep

Czemu? Raz, że jest drastyczny, dwa, że może doprowadzić do podobnej tragedii, jaka rozegrała się w Kolorado w 2012 r. Chodzi o strzelaninę podczas nocnego pokazu "Mroczny rycerz powstaje". Sprawca, który nazywał się Jokerem, zabił wtedy 12 osób.

Okazuje się, że ktoś słowa wcielił w czyn. Serwis filmowy Cinemablend.com zamieścił zdjęcia ostrzeżeń, jakie pojawiły się w kilku kinach na terenie USA.

ycipk-gl2oep

Oczywiście, większości nie można odbierać inaczej niż kategoriach ponurego żartu. Jednak okazuje się, że nie dla wszystkich okazał się on czytelny. Dlatego w mediach społecznościowych kierownictwo kilku kin musiało opublikować sprostowania.

ycipk-gl2oep

Tuż przed premierę FBI i armia ostrzegały przed możliwymi zamachami podczas pokazów "Jokera". Zdały się one jednak na nic, bo Amerykanie ruszyli do kin. I to tłumnie, bo tylko w pierwszy weekend film Todda Phillipsa zgarnął w USA 93,5 mln dol.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-gl2oep

ycipk-gl2oep
ycipk-gl2oep