Trwa ładowanie...

Fani zachwyceni nowym zwiastunem "Tomb Raidera". "Muszę zobaczyć ten film"

W sieci pojawił się drugi zwiastun filmu z Alicią Vikander w roli młodej Lary Croft. Zdaniem wielu internautów dopiero ten klip skutecznie zachęca do obejrzenia "Tomb Raidera", który trafi do kin 6 kwietnia.
Share
Nagrodzona Oscarem Alicia Vikander zagrała młodą Larę Croft
Nagrodzona Oscarem Alicia Vikander zagrała młodą Larę CroftŹródło: Materiały prasowe
d4ha4wm

Nowy "Tomb Raider" już od pierwszej zapowiedzi budzi spore emocje. Fani pokładają duże nadzieje w ekranizacji gry o tym samym tytule z 2013 r. A przy okazji nie mogą dojść do porozumienia, czy Alicia Vikander jako następczyni Angeliny Jolie jest trafnym wyborem. Przypomnijmy, że Jolie zagrała w dwóch filmach "Lara Croft: Tomb Raider" z 2001 i 2003 r.

Drugi oficjalny zwiastun "Tomb Raidera" zdaje się udowadniać, że twórcy poszli we właściwym kierunku. Fani w komentarzach pod filmikiem podkreślają, że zapowiedź jest znacznie lepsza niż trailer z września 2017 r. Czuć w nim szacunek do materiału źródłowego i całość wygląda zaskakująco dobrze.

- To musi być oszustwo. Warner Bros. musiało wziąć fanowski trailer i wrzucić go zamiast oficjalnego... prawda? - pyta z niedowierzaniem jeden z komentujących.

d4ha4wm

- Wygląda niesamowicie. Może w końcu dostaniemy dobry film na podstawie gry.

- Ok, nie będę kłamać. Chcę zobaczyć ten film - dodał inny komentujący.

W filmie "Tomb Raider" Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika zaginionego przed laty. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?

d4ha4wm

Na ekranie Alicii Vikander partnerują Walton Goggins ("Django", "Nienawistna ósemka"), Daniel Wu ("Into the Badlands") oraz Dominic West ("The Wire", "300"). Za kamerą stanął Roar Uthaug ("Hotel zła").

Nowe przygody Lary Croft będzie można oglądać od 6 kwietnia.

Obejrzyj pierwszy zwiastun filmu "Tomb Raider"

d4ha4wm

Podziel się opinią

Share
d4ha4wm
d4ha4wm