Trwa ładowanie...

Film Marka Koterskiego "7 uczuć" nominowany w konkursie From Poland na 16. MFF Tofifest

Film "7 uczuć” został nominowany w konkursie From Poland na 16. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest. Publiczność zadecyduje kto otrzyma nagrodę Złotego Anioła na gali zamknięcia 27 października.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Film Marka Koterskiego "7 uczuć" nominowany w konkursie From Poland na 16. MFF TofifestŹródło: Materiały prasowe
d20hs2g

From Poland to flagowy konkurs MFF Tofifest, bo jurorami są w nim ci, dla których festiwal powstaje, czyli publiczność. To ona zadecyduje, który spośród 17 filmów zakwalifikowanych do wyścigu po Złotego Anioła jest najlepszy. Najnowsze dzieło Marka Koterskiego konkuruje zarówno z dokonaniami innych wielkich mistrzów, jak i utalentowanych debiutantów. Wyniki poznamy na uroczystej gali zamknięcia festiwalu już 27 października.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

— Postać Adasia Miauczyńskiego jest dla mnie samej kultowa, a dla festiwalu niezwykle ważna. W ubiegłym roku Adaś był głównym bohaterem festiwalu, wtedy poświęconego kinowym antybohaterom. Marek Koterski przyjechał do Torunia odebrać Złotego Anioła za niepokorność twórczą i spotkał się z widzami, a spotkanie poprowadził… sam ze sobą. Tę samą statuetkę wręczyliśmy rok wcześniej Markowi Kondratowi, jednemu z odtwórców roli Adasia. Obu panów festiwalowicze przyciskali do muru, próbując wyciągnąć informację o tym, kiedy Adaś powróci na wielki ekran. Cieszę się, że to się tak szybko stało i, że efekt jest jak zwykle piorunujący — mówi dyrektorka festiwalu Kafka Jaworska.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d20hs2g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20hs2g
d20hs2g