Trwa ładowanie...
dxt9p6g

Film Marka Koterskiego "7 uczuć" nominowany w konkursie From Poland na 16. MFF Tofifest

Film "7 uczuć” został nominowany w konkursie From Poland na 16. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest. Publiczność zadecyduje kto otrzyma nagrodę Złotego Anioła na gali zamknięcia 27 października.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Film Marka Koterskiego "7 uczuć" nominowany w konkursie From Poland na 16. MFF Tofifest
(Materiały prasowe)
dxt9p6g

From Poland to flagowy konkurs MFF Tofifest, bo jurorami są w nim ci, dla których festiwal powstaje, czyli publiczność. To ona zadecyduje, który spośród 17 filmów zakwalifikowanych do wyścigu po Złotego Anioła jest najlepszy. Najnowsze dzieło Marka Koterskiego konkuruje zarówno z dokonaniami innych wielkich mistrzów, jak i utalentowanych debiutantów. Wyniki poznamy na uroczystej gali zamknięcia festiwalu już 27 października.

Materiały prasowe

— Postać Adasia Miauczyńskiego jest dla mnie samej kultowa, a dla festiwalu niezwykle ważna. W ubiegłym roku Adaś był głównym bohaterem festiwalu, wtedy poświęconego kinowym antybohaterom. Marek Koterski przyjechał do Torunia odebrać Złotego Anioła za niepokorność twórczą i spotkał się z widzami, a spotkanie poprowadził… sam ze sobą. Tę samą statuetkę wręczyliśmy rok wcześniej Markowi Kondratowi, jednemu z odtwórców roli Adasia. Obu panów festiwalowicze przyciskali do muru, próbując wyciągnąć informację o tym, kiedy Adaś powróci na wielki ekran. Cieszę się, że to się tak szybko stało i, że efekt jest jak zwykle piorunujący — mówi dyrektorka festiwalu Kafka Jaworska.

Materiały prasowe
dxt9p6g

Podziel się opinią

Share

dxt9p6g

dxt9p6g