Trwa ładowanie...
frank grillo

Frank Grillo w amerykańskiej wersji "The Raid"

Share
Frank Grillo w amerykańskiej wersji "The Raid"
d10bv8x

Frank Grillo, którego niedawno można było podziwiać w superprodukcji "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz", potwierdził, że wystąpi w amerykańskiej wersji indonezyjskiego filmu sensacyjnego "The Raid".

Oryginał z 2011 roku w reżyserii Garetha Evansa opowiadał o specjalnej jednostce policji, która ma za zadanie ująć kryminalistów przebywających w pewnym wieżowcu w Dżakarcie. Na miejscu antyterroryści wpadają w pułapkę zastawioną przez gangsterów.

Scenariusz do amerykańskiej wersji filmu napisał Brad Ingelsby ("Out of the Furnace"). Za kamerą stanie Patrick Hughes ("Red Hill", "Niezniszczalni 3").

d10bv8x

Prace nad remakiem miały ruszyć we wrześniu, ale rozpoczną się dopiero w przyszłym roku. Wśród kandydatów do głównej roli znajdują się Frank Grillo, Luke Evans, Anthony Mackie i Ethan Hawke. Jak na razie jedynie Grillo wypowiedział się na temat udziału w filmie, ale wciąż nie wiadomo, w jakiej roli wystąpi.

W marcu do kin trafił sequel indonezyjskiego oryginału, "The Raid 2: Berandal".

Franka Grillo mogliśmy ostatnio podziwiać w superprodukcji "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". W lipcu na ekranach zagości horror "Noc oczyszczenia: Anarchia" z amerykańskim aktorem w obsadzie.

d10bv8x

Podziel się opinią

Share
d10bv8x
d10bv8x