Trwa ładowanie...
gal gadot
31-10-2014 10:34

Gal Gadot nie będzie ukochaną Ben Hura

Gal Gadot nie będzie ukochaną Ben Hura
d2lmclq

Gal Gadot zrezygnowała z roli Esther w filmie "Ben-Hur".

Aktorka musiała podjąć taką decyzję ze względu na zobowiązania zapisane w kontrakcie z DC Entertainment. Aktorka pracuje obecnie na planie filmu "Batman v Superman: Dawn of Justice", potem zagra w "Wonder Woman" i dwóch częściach "The Justice League". We wszystkich tych filmach Gal Gadot zagra Dianę Prince, znaną także jako Wonder Woman.

Producenci filmu "Ben-Hur" zapewne wkrótce ogłoszą nazwisko nowej aktorki.

d2lmclq

Historię Ben Hura spisał w 1880 roku Lew Wallace. Od tego czasu powieść "Ben-Hur: opowiadanie historyczne z czasów Jezusa Chrystusa" doczekała się licznych adaptacji teatralnych, telewizyjnych, radiowych i kinowych. Najpopularniejszym filmem pozostaje obraz Williama Wylera, w którym w roli głównej wystąpił Charlton Heston. Produkcja z 1959 roku zdobyła aż 11 statuetek Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Przypomnijmy, że bohaterem dzieła jest żydowski książę, który zostaje zdradzony przez dawnego przyjaciela i dowódcę legionów rzymskich, Messalę. Rozgoryczony i upokorzony bohater poprzysięga zemstę. Warto wiedzieć, że Ben Hur jest niemal równolatkiem Chrystusa.

W roli głównej zobaczymy Jacka Hustona. W obsadzie znaleźli się już też Morgan Freeman i Toby Kebbell.

Pierwszą wersję scenariusza napisał Keith Clarke ("Niepokonani"). Później za tekst wziął się laureat Oscara za "Zniewolonego" John Ridley. Obraz powstaje dla studia MGM i wytwórni Paramount Pictures.

Światową premierę dzieła zaplanowano na 26 lutego 2016 roku.

d2lmclq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lmclq