Trwa ładowanie...
d22cm69
Aktualności

Gary Oldman i Borys Szyc w jednym filmie!

Share
Borys Szyc
Borys SzycŹródło: ONS.pl
d22cm69

*Gary Oldman i Borys Szyc w jednym filmie? To wszystko dzięki polskiemu producentowi, Grzegorzowi Hajdarowiczowi, który już w marcu zaczyna pracę nad kolejnym filmem – "Imperium Zbrodni dla Opornych".*

Criminal Empire for Dummies (Imperium Zbrodni dla Opornych) to kolejna produkcja krakowskiej firmy Gremi Film Production, reprezentowanej przez Grzegorza Hajdarowicza. Po sukcesie poprzedniego filmu, City Island z Andy'm Garcią w roli głównej, Hajdarowicz przystępuje do produkcji, w której jedną z głównych ról zagra Gary Oldman.

Film, będzie utrzymany w konwencji podręcznika z serii "dla opornych". Widzowie poznają historię Raya Forda, który udzieli im "lekcji", jak od podstaw zbudować kryminalne imperium.W rolę Raya wcieli się Milo Ventimiglia, gwiazda amerykańskiego serialu "Heroes". Obok niego na ekranie zobaczymy Garego Oldmana, aktora, który zagrał w takich filmach jak "Dracula", "Leon Zawodowiec", "Piąty Element", czy ostatnio "Mroczny Rycerz". Obok Oldmana w filmie znajdzie się miejsce dla polskich aktorów – Borysa Szyca i dwóch ról kobiecych. Scenariusz do filmu napisał Cliff Dorman, który zajmie się także reżyserią.

d22cm69

Zdjęcia rozpoczynają się 22 marca w Nowym Orleanie. Potrwają 5 - 6 tygodni a obraz gotowy będzie na festiwal w Cannes w 2011 roku. Dystrubucją w USA zajmie się Sony Pictures Entertainment. Gremi Film Production reprezentuje polski udział w filmie na poziomie 50 % wkładu gotówkowego. Efekty specjalne do filmu wykona Alvernia Studios.

Zobacz także:

**[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d22cm69

Podziel się opinią

Share
d22cm69
d22cm69