Trwa ładowanie...

Giorgio Moroder do filmu z Sigourney Weaver i Michelle Rodriguez

Share
Giorgio Moroder do filmu z Sigourney Weaver i Michelle Rodriguez
d38bq64

Zaledwie kilka tygodni temu ogłoszono, że Giorgio Moroder skomponuje ścieżkę dźwiękową do gry "Tron Run/r". Teraz pojawiła się informacja, że legenda muzyki disco napisze muzykę do nowego obrazu Waltera Hilla.

Twórca filmów "48 godzin" i "Czerwona gorączka" pracuje nad thrillerem "Tomboy, A Revenger's Tale". Główne role kreują w nim Michelle Rodriguez, Sigourney Weaver, Tony Shalhoub, Anthony LaPaglia i Caitlin Gerard. Do skomponowania soundtracku do tej produkcji zatrudnieni zostali Giorgio Moroder i jego współpracownik Raney Shockne.

Film ma wejść na ekrany kin w 2017 roku. Opowiada historię topowego zabójcy, który podpadł gangsterom i został przez nich poważnie ranny, następnie trafił do chirurga o podejrzanej reputacji, który zmienił go w kobietę. Zabójca, już jako kobieta, postanawia zemścić się na tych, którzy go skrzywdzili.

Giorgio Moroder przypomniał o sobie za sprawą ostatniej płyty Daft Punk "Random Access Memories", na której znalazł się przygotowany wspólnie z francuskim duetem utwór "Giorgio by Moroder". 76-letni Włoch wydał w czerwcu 2015 roku album "Déja Vu".

d38bq64

Podziel się opinią

Share
d38bq64
d38bq64