Trwa ładowanie...

Gratka dla najmłodszych - ''Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki'' i ''Listonosz Pat i wielki świat'' na ekranach kin sieci Multikina

Share
Gratka dla najmłodszych - ''Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki'' i ''Listonosz Pat i wielki świat'' na ekranach kin sieci Multikina
Źródło: mat. promocyjne
d2f6rss

23 maja w kinach sieci Multikino premierowo aż dwie animacje „Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki” i „Listonosz Pat i wielki świat”. Przygody ulubionych bohaterów można zobaczyć w ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET – rodzice płacą za bilet tyle samo co dziecko.

Chociaż od powrotu Dorotki z Oz minęła zaledwie chwila, na dziewczynkę czeka już kolejna przygoda. Wezwana przez przyjaciół - Stracha na wróble, Tchórzliwego Lwa i Blaszanego Drwala - ponownie przenosi się do zaczarowanej krainy. Na miejscu odkrywa, że pod jej nieobecność władzę nad Oz przejął brat Złej Czarownicy z Zachodu - złośliwy i przebiegły Błazen. Jedyną osobą zdolną powstrzymać złoczyńcę jest Dorotka. Aby tego dokonać, dzielna dziewczyna będzie musiała udać się w daleką podróż do Szmaragdowego Grodu. Zanim tam dotrze, by zmierzyć się z Błaznem, przeżyje mnóstwo przygód, spotka starych znajomych oraz zupełnie nowych, zaskakujących sojuszników. Animację „Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki” wyreżyserowali Dan St. Pierre („I Ty możesz zostać bohaterem”) i Will Finn („Rogate ranczo”).

Zwiastun:

Sympatyczny listonosz Pat z małego spokojnego miasteczka zapragnie wziąć udział w niezwykle popularnym telewizyjnym show „Gwiazdą być!”. Czeka go więc wyprawa do wielkiego miasta w zwariowany świat gwiazd i telewizyjnych osobowości. Będzie to dla niego wielka i niebezpieczna przygoda. Na szczęście, jak zwykle może liczyć na swoich starych przyjaciół z rodzinnego miasteczka oraz swawolnego kota Jessa, dzięki którym odkryje, że od sławy, kariery i świateł wielkiej metropolii stokroć cenniejsza jest grupa bliskich osób, z którymi nigdy nie można się nudzić. „Listonosz Pat i wielki świat” to animacja Mike’a Disy, reżysera „Dead Space: Aftermath”.

Zwiastun:

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmów „Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki” i „Listonosz Pat i wielki świat”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

d2f6rss

Podziel się opinią

Share
d2f6rss
d2f6rss