Trwa ładowanie...

Gwiazdor "Imperium" w filmie twórcy "Listów do M."

Terrence Howard ("Imperium") a także Stony Blyden ("Hunter Street") powiększyli obsadę romantycznego dramatu "Life In A Year", który kręci twórca "Listów do M." czy "Planety singli", Mitja Okorn. To kolejne znane nazwiska i kolejny sukces na koncie urodzonego w Słowenii reżysera. Wcześniej 36-latek zapowiadał amerykański remake "Planety singli" oraz jej kontynuację w Polsce.

Share
Gwiazdor "Imperium" w filmie twórcy "Listów do M."Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl
d11n1oa

Bohaterem będzie 17-letni chłopak, Daryn, który na wieść, że jego dziewczyna umiera, postanawia dać jej całe ich wspólne życie w ciągu roku, który jej pozostał. W rolach głównych występują Jaden Smith (syn Willa Smitha)
i Cara Delevingne. Terrence Howard zagra ojca Daryna, a Stony Blyden najlepszego przyjaciela chłopaka, Kirena.

Mitja Okorn pracuje na podstawie scenariusza Jeffreya Addissa i Willa Matthewsa. Terrence Howard ostatnio potwierdził udział w dramacie "Thirty Eight".

Mitja Okorn (na zdjęciu poniżej) to reżyser, który debiutował w 2000 roku filmem dokumentalnym „Not sponsored”. W 2002 roku zrealizował film krótkometrażowy „Be Flexible”, w 2005 roku film fabularny „Tu pa tam”, a w 2011 kinowy przebój „Listy do M.” Jest autorem reklam i teledysków dla największych europejskich wytwórni muzycznych: Sony BMG, Universal i EMI, a także takich gwiazd jak: Backstage, Select, Kosta, Kocka, Bohem, Elvis Jackson and C.R.A.S.H. W 2006 roku British Council przyznał mu nagrodę International Young Film Entrepreneur of the Year. Od 2007 roku mieszka i pracuje w Polsce.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
d11n1oa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11n1oa
d11n1oa