Trwa ładowanie...
d1bpcuh

Hanks przyjedzie do Polski po Malucha. "Cuda się zdarzają"

Kilka miesięcy temu Tom Hanks zaczął publikować swoje zdjęcia z napotkanymi Fiatami 126p. Nie spodziewał się wtedy, że wywołają lawinę komentarzy Polaków, którzy docenili jego motoryzacyjną słabość. Mieszkanka Bielska Białej, Monika Jaskólska, wpadła na pomysł zorganizowania zbiórki pieniędzy na kupno Malucha dla gwiazdora, a jednocześnie na wsparcie miejskiego Szpitala Pediatrycznego. We wtorek na Facebooku pojawił się film z jej spotkania z aktorem w Los Angeles, który potwierdził przyjazd do Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Hanks z Moniką Jaskólską, pomysłodawczynią akcji
Tom Hanks z Moniką Jaskólską, pomysłodawczynią akcji (Facebook.com)
d1bpcuh

- Hej, to ja Tom Hanks, a to Monika Jaskólska - tak Tom Hanks przywitał fanów na Facebooku. - Jesteśmy teraz dobrymi przyjaciółmi. Jest ubrana na biało, tak jak mój maluch. Nie mogę się doczekać, kiedy go poprowadzę. Czekamy z niecierpliwością na wizytę w Polsce.

Auto już czeka na aktora. Samochód ma biały lakier, skórzane wnętrze i herb Bielska-Białej na dźwigni zmiany biegów. Ma zostać wręczone Hanksowi z okazji 61 urodzin.

Aktor podarował pomysłodawczyni ksiązkę z dedykacją, która zostanie zlicytowana na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Dzięki zebranym pieniądzom z akcji rozpoczęto remont i utworzono oddział psychiatrii dla dzieci z zaburzeniami psychomotorycznymi.

d1bpcuh

Odrestaurowanego Malucha dla Hanksa sfinansował rajdowiec Rafał Sonik.

Zobacz: Hanks dziękuje za malucha

d1bpcuh

Podziel się opinią

Share
d1bpcuh
d1bpcuh