Trwa ładowanie...
d2lf4bv

Harry i William poczuli Moc. Brytyjscy książęta dołączyli do obsady filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi"

John Boyega wyjawił, iż w filmie "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" w rolach epizodycznych pojawili się Tom Hardy oraz książę William i książę Harry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
C3PO, książę William i Harry podczas wizyty na planie, 2016
C3PO, książę William i Harry podczas wizyty na planie, 2016 (Getty Images)
d2lf4bv

W wywiadzie radiowym aktor przyznał, że ma już dość trzymania w tajemnicy, iż na planie najnowszych "Gwiezdnych wojen" znaleźli się Tom Hardy oraz następcy tronu Wielkiej Brytanii, książę William i książę Harry. - Chyba jednak wycięli te sceny - dodał John Boyega.

Przypomnijmy, iż premierę filmu zaplanowano na 14 grudnia. W obsadzie oprócz Boyegi znaleźli się Daisy Ridley, Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Ponadto na ekranie pojawią się Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie.

Rian Johnson odpowiada za reżyserię, jak i scenariusz. Kathleen Kennedy i Ram Bergman są producentami.

d2lf4bv

To nie pierwszy raz, kiedy znani ludzie, niekoniecznie związani ze światem kina, odgrywają epizodyczne role w "Gwiezdnych wojnach". Przykładowo w "Przebudzeniu Mocy" zbroję szturmowca przywdział Nigel Godrich, producent zespołu Radiohead. W jednej ze scen pojawił się także zamaskowany Daniel Craig, wypowiadający jedną linijkę tekstu w obecności Daisy Ridley.

#dziejesiewkulturze: członek Take That zagrał w ''Gwiezdnych Wojnach'':

d2lf4bv

Podziel się opinią

Share

d2lf4bv

d2lf4bv