Trwa ładowanie...

''Hugo i jego wynalazek'': Martin Scorsese oczarowany 3D

''Hugo i jego wynalazek'': Martin Scorsese oczarowany 3D
d31fkjx
d31fkjx

Martin Scorsese rozważa realizację swoich dwóch kolejnych filmów w 3D.

Po nakręceniu familijnego "Hugo" w trójwymiarze, amerykański reżyser rozsmakował się w technice i chciałby nakręcić kolejne dwa filmy w 3D.

- Dla mnie to kolejny element, pomagający w opowiadaniu - tłumaczy swą fascynację 3D Martin Scorsese. Jego kolejne filmy, "Silence" i biografia Franka Sinatry, najprawdopodobniej powstaną w tym formacie.

Pierwszy ze wspomnianych projektów będzie adaptacją powieści Shusaku Endo, której akcja rozgrywa się w XVI wieku w Japonii, gdzie portugalscy misjonarze są prześladowani przez feudalnych władców, którzy zamierzają wykorzenić nowa religię z kraju. W tym celu torturują księży, by ci wyrzekli się wiary. Z odsieczą wysłani zostają dwaj księża Sebastian Rodrigues i Francis Garrpe. W obrazie najprawdopodobniej pojawią się Daniel Day-Lewis, Benicio Del Toro i Gael Garcia Bernal.

Jeśli chodzi o filmową biografię Franka Sinatry, to na razie trwają poszukiwania odpowiedniego scenarzysty. Za produkcję dzieła odpowiada Scott Rudin.
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d31fkjx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31fkjx