Trwa ładowanie...

''I że cię nie opuszczę'' jak ''Love story''

''I że cię nie opuszczę'' jak ''Love story''Źródło: Forum Film
d3he5mh
d3he5mh

Rachel McAdams i Channing Tatum w swym najnowszym filmie, „I że cię nie opuszczę” (na ekranach od 10 lutego), grają parę romantycznych kochanków, choć... już kilka lat po ślubie. Jednak dramatyczne wydarzenia sprawiają, że ich miłość zostaje wystawiona na bardzo ciężką próbę.

Producent Jonathan Glickman („Turysta”) tak tłumaczył podejście twórców filmu do tematu: – To opowieść pełna emocji, chwytająca za serce. Nie chcieliśmy jednak nakręcić po prostu melodramatu, ale raczej film zbliżony klimatem do klasycznych opowieści miłosnych, jak „Love Story” czy „Tacy byliśmy” z Robertem Redfordem i Barbrą Streisand.

Reżyser Michael Sucsy uzupełniał: – Poznajemy parę ludzi, którzy darzą się głębokim uczuciem. Nagle zostają gwałtownie rozdzieleni. I muszą mozolnie odnaleźć drogę do siebie.

Glickman zaznaczał jednak, że mimo iż film opowiada o kobiecie, która traci pamięć, postanowiono nie rezygnować z lekkości. – Nie baliśmy się wprowadzić elementów humoru – mówił.

Obok młodych gwiazd, na ekranie zobaczymy – w roli rodziców głównej bohaterki – uznanych aktorów starszego pokolenia: Jessicę Lange („Frances”, „Tootsie”, „Przylądek Strachu”) i Sama Neilla („Fortepian”, „Martwa cisza”, „Zaklinacz koni”).

O filmie:

On kocha, lubi, a ona… zapomina. Młode małżeństwo bierze udział w zdarzeniu, które na zawsze odmieni ich życie. W jego wyniku śliczna Paige traci pamięć, a mąż staje się dla niej obcym mężczyzną. Leo musi sprawić, by żona po raz drugi zakochała się w nim… bez pamięci. Czeka ich druga pierwsza randka i drugi pierwszy pocałunek, więc nie obędzie się bez śmiechu i wzruszeń. Czy przysięga „i że cię nie opuszczę” odzyska swoją moc?

"I że cię nie opuszczę" w kinach od 10 lutego.

d3he5mh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3he5mh