Trwa ładowanie...

Ian McKellen powróci jako Gandalf

Ian McKellen raz jeszcze założy kostium Gandalfa. Choć w samej tylko filmografii aktora znajduje się ponad 60 ról, to właśnie z tej znany jest on najbardziej. Informację dedykujemy najgorliwszym fanom artysty oraz tym, którzy mieszkają w Londynie, bowiem aby zobaczyć powrót McKellana do roli czarodzieja z powieści J.R.R. Tolkiena, należy udać się do stolicy Wielkiej Brytanii.

Ian McKellen powróci jako GandalfŹródło: materiał prasowy/Megafon.pl
d69zwjk
d69zwjk

77-letni Brytyjczyk powróci do słynniej roli podczas wakacji. Przez 7 wieczorów w lipcu 2017 roku aktor będzie występował w londyńskim Park Theater. Podczas spektaklu McKellen powróci do swoich najważniejszych ról w karierze, w tym także do postaci Gandalfa. Artysta zaprosi na scenę swoich współpracowników - reżyserów i aktorów z którymi spotkał się podczas wieloletniej kariery. Wydarzenie jest tak pomyślane by mogli uczestniczyć w nim także widzowie.

Dochód z przedsięwzięcia zostanie przeznaczony na fundację Park Theater. Położona w Finsbury Park instytucja powstała w 2013 roku. Jej celem jest promocja lokalnych artystów oraz ambitnych przedsięwzięć teatralnych. Wśród gwiazd które promowały instytucję nawet przed jej powstaniem był Alan Rickman i właśnie Ian McKellen.

Ian McKellen w postać Gandalfa wcielał się w latach 2001-2014. W 2002 Brytyjczyk otrzymał za tę rolę nominacje do Oscara.

d69zwjk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d69zwjk