Trwa ładowanie...
d1ukkq3

Ian McKellen powróci jako Gandalf

Ian McKellen raz jeszcze założy kostium Gandalfa. Choć w samej tylko filmografii aktora znajduje się ponad 60 ról, to właśnie z tej znany jest on najbardziej. Informację dedykujemy najgorliwszym fanom artysty oraz tym, którzy mieszkają w Londynie, bowiem aby zobaczyć powrót McKellana do roli czarodzieja z powieści J.R.R. Tolkiena, należy udać się do stolicy Wielkiej Brytanii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ian McKellen fot. Warner Bros Entertainment Polska Ian McKellen fot. Warner Bros Entertainment Polska
Ian McKellen fot. Warner Bros Entertainment Polska Ian McKellen fot. Warner Bros Entertainment Polska (materiał prasowy/Megafon.pl)
d1ukkq3

77-letni Brytyjczyk powróci do słynniej roli podczas wakacji. Przez 7 wieczorów w lipcu 2017 roku aktor będzie występował w londyńskim Park Theater. Podczas spektaklu McKellen powróci do swoich najważniejszych ról w karierze, w tym także do postaci Gandalfa. Artysta zaprosi na scenę swoich współpracowników - reżyserów i aktorów z którymi spotkał się podczas wieloletniej kariery. Wydarzenie jest tak pomyślane by mogli uczestniczyć w nim także widzowie.

Dochód z przedsięwzięcia zostanie przeznaczony na fundację Park Theater. Położona w Finsbury Park instytucja powstała w 2013 roku. Jej celem jest promocja lokalnych artystów oraz ambitnych przedsięwzięć teatralnych. Wśród gwiazd które promowały instytucję nawet przed jej powstaniem był Alan Rickman i właśnie Ian McKellen.

d1ukkq3

Ian McKellen w postać Gandalfa wcielał się w latach 2001-2014. W 2002 Brytyjczyk otrzymał za tę rolę nominacje do Oscara.

d1ukkq3

Podziel się opinią

Share
d1ukkq3
d1ukkq3