Trwa ładowanie...

"Independence Day 2": Sela Ward będzie prezydentem USA

"Independence Day 2": Sela Ward będzie prezydentem USA
d1xhytp
d1xhytp

Sela Ward zagra w kontynuacji "Dnia niepodległości" - "Independence Day 2".

W sequelu kosmici mają wrócić na naszą planetę w chwili, gdy jedynym sposobem na podróże w kosmosie jest wykorzystanie tuneli czasoprzestrzennych. Ludzie mają w rękach zdobycze technologiczne obcych, ale nie potrafią ich skopiować. Umieją jednak wstawić do zwykłego samolotu urządzenie antygrawitacyjne. Fabuła ma skupić się na nowym pokoleniu bohaterów.

Do swych ról powrócą Bill Pullman, Judd Hirsch oraz Jeff Goldblum. Na ekranie zobaczymy takich aktorów jak Brent Spiner, Vivica A. Fox, Jessie Usher, Liam Hemsworth, Charlotte Gainsbourg, Joey King i Maika Monroe.

d1xhytp

Sela Ward pojawi się jako prezydent Stanów Zjednoczonych. Wynika z tego, że Bill Pullman zagra w filmie głowę państwa na emeryturze.

(Bill Pullman, ''Dzień Niepodległości'')

Pierwszą wersję scenariusza napisał twórca oryginału, Roland Emmerich we współpracy z Deanem Devlinem. Poprawki nanieśli James A. Woods i Nicolas Wright. W pracach pomagał również James Vanderbilt.

"Dzień niepodległości", który powstał w 1996 roku, zarobił ponad 800 milionów dolarów. Sequel powinien trafić do kin w czerwcu 2016 roku.

Sela Ward ostatnio zagrała w filmie "Zaginiona dziewczyna".

d1xhytp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xhytp