Trwa ładowanie...
invictus - niepokonany
15-04-2010 17:03

"Invictus - Niepokonany" Eastwooda w czerwcu na DVD i Blu-Ray

"Invictus - Niepokonany" Eastwooda w czerwcu na DVD i Blu-RayŹródło: Galapagos Films
drbuajy
drbuajy

11 czerwca wyłącznie na DVD i Blu-Ray ukaże się najnowszy film w reżyserii *Clinta Eastwooda - "Invictus - Niepokonany", w rolach głównych laureaci Nagród Akademii: Morgan Freeman i Matt Damon. Film otrzymał nominacje do 2 Oscarów i 3 Złotych Globów.*

Clint Eastwood - aktor, reżyser i producent filmowy o imponującym, twórczym dorobku w tym roku obchodzi 35-lecie współpracy ze studiem Warner Bros. Galapagos Films zaprasza do świętowania tej niezwykłej rocznicy już od 11 czerwca! W kolekcji 35 filmów na 35-cio lecie Eastwooda znajdą się wspaniałe filmy: m.in. Brudny Harry, Rzeka Tajemnic, Gran Torino czy Żółtodziób, Siła magnum.

Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon)by zjednoczyć ich kraj. Nowo wybrany prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu – ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi.

drbuajy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drbuajy