Trwa ładowanie...
iron sky

"Iron Sky": Cały film do obejrzenia za darmo na kanale YouTube Kino Świat VOD

Share
"Iron Sky": Cały film do obejrzenia za darmo na kanale YouTube Kino Świat VOD
Źródło: East news
d416j4d

Bezkompromisowa fińska parodia s-f o nazistach z Księżyca *"Iron Sky", nowa odsłona przygód legendarnego agenta J-23 "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" z Tomaszem Kotem i artystyczna apokalipsa w "4:44 Ostatni dzień na ziemi" Abla Ferrary do obejrzenia za darmo na kanale YouTube Kino Świat VOD.*

Jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji europejskich 2012 roku, niepoprawna politycznie i historycznie komedia SF ze spektakularnymi efektami specjalnymi.

Gdy w 1945 roku III Rzesza chyli się ku upadkowi, z tajnej bazy na Antarktydzie naziści wysyłają na Księżyc misję ostatniej szansy. Wkrótce po ciemnej stronie srebrnego globu powstanie tajna baza, w której hitlerowcy rozpoczną realizację diabelskiego planu zemsty. W 2018 roku Ziemia stanie się celem kontrataku imperium fuhrera, zapoczątkowanego przez „meteorblitzkrieg”, który skalą zniszczeń przyćmi nawet kosmiczną zagładę z „Dnia Niepodległości”. W mrożącej krew w żyłach i śmiech na twarzach widzów roli charyzmatycznego wodza nazistów wystąpił demoniczny Udo Kier – ulubiony aktor Larsa Von Triera i Wima Wendersa.

d416j4d

Podziel się opinią

Share
d416j4d
d416j4d