Trwa ładowanie...
d46wla1

''Jack Ryan: Teoria chaosu'': Chris Pine zapatrzony w Kevina Costnera

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Jack Ryan: Teoria chaosu'': Chris Pine zapatrzony w Kevina Costnera
d46wla1

*Chris Pine sporo nauczył się od Kevina Costnera i Kennetha Branagha.*

Wszyscy trzej panowie zagrali razem w filmie "Jack Ryan: Teoria chaosu", a Branagh ponadto stanął za kamerą. Pine, który wcielił się w głównego bohatera, przyznał, że z początku był zestresowany perspektywą gry u boku tak doświadczonych artystów.

- Kevin okazał się wspaniałym, czarującym człowiekiem, nie traktował mnie protekcjonalnie - cieszy się Pine. - Już przez samo oglądanie jego gry można się bardzo dużo nauczyć. On po prostu dobrze się czuje przed kamerą. Jest hollywoodzkim gwiazdorem od tak wielu lat, wie jak to się robi. Wystarczy go obserwować. Sporo nauczyłem się też od Kennetha. Przebywanie wśród tak doświadczonych ludzi, którzy doszli do swojej pozycji ciężką pracą, to najlepsza lekcja.

d46wla1

Przypomnijmy, że obraz "Jack Ryan: Teoria chaosu" przedstawia historię młodego analityka finansowego (Pine), który odkrywa, że jego rosyjski pracodawca chce sfinansować atak terrorystyczny mający na celu zrujnowanie amerykańskiej gospodarki. Produkcja oparta jest na postaciach stworzonych przez Toma Clancy'ego, amerykańskiego pisarza powieści sensacyjnych.

31 stycznia film wejdzie na ekrany polskich kin.

d46wla1

Podziel się opinią

Share

d46wla1

d46wla1