Trwa ładowanie...
d1j0avl

Jai Courtney u Angeliny Jolie i Russella Crowe'a

Share
Jai Courtney u Angeliny Jolie i Russella Crowe'a
d1j0avl

*Jai Courtney dołączył do obsady dwóch filmów: "Unbroken" Angeliny Jolie i "The Water Diviner", debiutu reżyserskiego Russella Crowe'a.*

Film Jolie będzie adaptacją powieści "Unbroken: A World War II Story of Survival, Resilience, and Redemption" Laury Hillenbrand. Książka wydana w Polsce pod tytułem "Niezłomny" opisuje losy Louisa Zamperiniego (w tej roli zobaczymy Jacka O'Connella), byłego olimpijczyka, którego samolot roztrzaskał się w czasie II wojny światowej. Zamperini wraz z dwójką ocalałych dryfował po wodach Pacyfiku przez 47 dni. W końcu został wyłowiony przez japońską flotę. Na lądzie trafił do obozu jenieckiego, w którym był torturowany przez komendanta-sadystę. Pod koniec wojny Zamperini odzyskał wolność, jednak później przez wiele lat borykał się z problemami będącymi wynikiem powojennej traumy. Jai Courtney wcieli się w postać Hugh "Cupa" Cuppernella, pilota i weterana wojennego.

Drugi projekt, w którym pojawi się aktor, to "The Water Diviner", czyli pełnometrażowy debiut reżyserski Russella Crowe'a. Akcja obrazu rozegra się w roku 1919. Bohaterem będzie Australijczyk (Crowe), który wybiera się w podróż do Turcji, aby odnaleźć swoich dwóch synów zaginionych po bitwie o Gallipoli. Courtney zagra porucznika Cecila Hiltona, żołnierza, który zajmuje się identyfikacją osób zabitych pod Gallipoli. W filmie pojawi się także Olga Kurylenko.

Jaia Courtneya mogliśmy podziwiać ostatnio w przebojach "Szklana pułapka 5" i "Jack Reacher: Jednym strzałem".

d1j0avl

Podziel się opinią

Share
d1j0avl
d1j0avl