Trwa ładowanie...

"Jestem M. Misfit" przyciąga tłumy młodych widzów. Obsada to gwiazdy internetu

"Jestem M. Misfit" zanotował najlepsze otwarcie polskiego filmu dla dzieci i młodzieży ostatnich lat. Przez cztery dni go zobaczyło go prawie 100 tys. osób.

"Jestem M. Misfit" przyciąga tłumy młodych widzów. Obsada to gwiazdy internetuŹródło: fot. Rafał Trubisz
dzkcaqw
dzkcaqw

Komedia "Jestem M. Misfit" weszła do kin 8. listopada i zgodnie z przewidywaniami przyciągnęła przed ekrany rzeszę młodych widzów. Choć w obsadzie znaleźli się profesjonalni aktorzy, m.in. Tomasz Karolak, Julia Chatys, Maciej Tomaszewski, to pierwsze skrzypce grali znani i lubiani amatorzy z Youtube'a czy Instagrama. - Film pokazuje, że nie trzeba na siłę zmieniać się w kogoś innego. Najważniejsze jest to, żeby być sobą. Myślę, że dużo dzieci musi to usłyszeć i zrozumieć – mówi Sylwia Lipka, odtwórczyni głównej roli.

Obejrzyj zwiastun "Jestem M. Misfit":

Film opowiada historię Julii (Sylwia Lipka), która mieszka w Stanach Zjednoczonych, chodzi do świetnej szkoły, śpiewa i prowadzi popularny kanał w sieci. Po prostu "american dream". Pewnego dnia, kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do Polski, wszystko się zmieni.

dzkcaqw

Julia będzie musiała odnaleźć się w nowej szkole – Liceum Milenijnym rządzonym przez EKIPY: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodzi zadufana Wiktoria. Razem z Magentą, szkolną outsiderką, i Kubą, niespełnionym muzykiem, stworzą paczkę wykluczonych.

"Jestem M. Misfit" przez 4 dni przyciągnął do kin prawie 100 tys. widzów fot. Rafał Trubisz
"Jestem M. Misfit" przez 4 dni przyciągnął do kin prawie 100 tys. widzów Źródło: fot. Rafał Trubisz

Niedługo w szkole odbędzie się coroczny konkurs muzyczny, w którym do wygrania będzie stypendium i wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Julia nie może przegapić takiej okazji. Czy Julia będzie w stanie pokonać Wiktorię (Adrianna Kępka), królową popularności? Czy Julię i Kubę (Mateusz Ciawłowski) połączy coś więcej niż tylko szkolna przyjaźń?

"Jestem M. Misfit" przez 4 dni przyciągnął do kin prawie 100 tys. widzów fot. Rafał Trubisz
"Jestem M. Misfit" przez 4 dni przyciągnął do kin prawie 100 tys. widzów Źródło: fot. Rafał Trubisz

W "Jestem M. Misfit" pojawili się polscy youtuberzy i gwiazdy Instagrama: Sylwia Lipka, Mateusz Ciawłowski, Filip Zabielski, Adrianna Kępka (Truebeautyisinternal), Sophie Reich, Emilia Królikowska (EmiFlesh), Olga Sałacka (Nanami Chan), Aleksandra Pawlik (Aleksmandostyle), Korneliusz Rzeźwicki (N3jxiom), Kinga Sawczuk (Kompleksiara), Maciej Ejsmont (Sheo), Mateusz Baszczyński (vNarf), Filip Panek (Yoshi), Damian Krupa (Hadesiak), Andrzej Dyszkiewicz (Admiros), Przemek Bylina (Przemek BestGames), Julia Bojaruniec (Prostracja), Marta Rentel (Martirenti), Edyta Prusinowska (Eniiablog), Angelika Mucha (Little Mooonster96), zespół Felivers i zespół MY 3.

A także aktorzy: Tomasz Karolak, Julia Chatys, Maciej Tomaszewski, Michał Diablo Waleszczyński, Daria Iwan i Aleksander Janiszewski.

dzkcaqw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzkcaqw