Trwa ładowanie...
d4jm9ey

Joanna Kulig w teledysku primującym "Disco Polo"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kulig w teledysku primującym "Disco Polo"
(East news)
d4jm9ey

Film Macieja Bochniaka przebojem zdobywa polskie kina, z liczbą 777 tysięcy widzów *"Disco Polo" jest najchętniej oglądanym polskim filmem w pierwszym kwartale 2015 roku, a to dopiero czwarty tydzień wyświetlania. W ślad za sukcesem produkcji do sklepów trafiła płyta z hitami z filmu śpiewanymi przez aktorów: Joannę Kulig, Dawida Ogrodnika i Rafała Maćkowiaka.*

Zarówno fanów filmu jak i muzyki disco polo z pewnością ucieszy premiera nowego teledysku promującego film - wielkiego przeboju z repertuaru zespołu La Strada „Taka już jestem” (muz. Krzysztof Czub i „Rednaz”, sł. Sławomir Skręta) w wykonaniu jednej z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia Joanny Kulig, która w "Disco Polo" wystąpiła (i zaśpiewała) jako diwa muzyki disco polo, Gensonina.

Oryginalny utwór zespołu La Strada „Taka jestem”, który miał premierę w 1996 roku, z miejsca podbił serca słuchaczy oraz bywalców dyskotek, i przez wiele tygodni nie schodził z pierwszego miejsca listy przebojów programu „Disco Relax”.

d4jm9ey

Piosenka w odświeżonej wersji znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu „DISCO POLO”. W klipie obok Joanny Kulig pojawia się plejada aktorskich znakomitości: Dawid Ogrodnik, Tomasz Kot, Piotr Głowacki, Aleksandra Hamkało, Rafał Maćkowiak, Janusz Chabior, Iwona Bielska i inni.

"Disco Polo" to szalona, pełna zwrotów akcji opowieść osadzona w latach dziewięćdziesiątych, gdy nad Wisłą zagościła wolność, a cała Polska śniła amerykański sen. Wielka transformacja, gorączka złota, spełniają się marzenia „od zera do Rockefellera”. Tomek i Rudy – chłopaki z prowincji – napędzani pasją oraz marzeniami, żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów.

"Disco Polo" w kinach od 27 lutego 2015 r.

d4jm9ey

Podziel się opinią

Share
d4jm9ey
d4jm9ey