Trwa ładowanie...
d23q4ru

John Goodman i Bruce Willis w jednym filmie z dziewczyną Bonda

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
John Goodman i Bruce Willis w jednym filmie z dziewczyną Bonda
d23q4ru

John Goodman i Stephanie Sigman dołączyli do obsady komedii z Brucem Willisem w roli głównej.

Projekt nie ma jeszcze tytułu. Wiadomo jednak, że Bruce Willis sportretuje w nim prywatnego śledczego pracującego na niezwykle konkurencyjnym rynku w Los Angeles, któremu gang kradnie psa, Buddy'ego. Aby odzyskać ukochanego czworonoga detektyw musi zmierzyć się z liderem opryszków i jego świtą.

Teraz do obsady dołączyli John Goodman, Stephanie Sigman, Adrian Martinez, Kal Penn i Emily Robinson. Wcześniej w ekipie pojawili się Jason Momoa, Thomas Middleditch i Famke Janssen.

d23q4ru

Goodman zagra najlepszego przyjaciela głównego bohatera. Sigman (dziewczyna Bonda w filmie "Spectre") wcieli się w partnerkę postaci granej przez Momoę. Martinez zagra właściciela pizzerii. Penn natomiast zagra sprzedawcę w sklepie.

Za kamerą stają Mark i Robb Cullen, autorzy scenariusza komedii kryminalnej "Cop Out: Fujary na tropie" z 2010 roku, w której Willis zagrał główną rolę. Filmowcy wraz z Nicolasem Chartierem, Zevem Foremanem i Laurą Ford zajmą się również produkcją. Zdjęcia obecnie powstają i są realizowane w Venice.

AFP

d23q4ru

Podziel się opinią

Share

d23q4ru

d23q4ru