Trwa ładowanie...

John Malkovich i Kazik Staszewski nakręcą wspólny teledysk

John Malkovich i Kazik Staszewski nakręcą wspólny teledyskŹródło: AKPA
d2vjuzy
d2vjuzy

Teledysk do piosenki Kazika i kwartetu ProForma z udziałem hollywoodzkiego aktora ma być częścią akcji "Da się!". Inicjatywą, która udowodni, że w Polsce można robić wyjątkowe rzeczy.

Kazik Staszewski udostępnił na swoim facebookowym profilu wpis wytwórni filmowej Studio Absynt, która na początku zadaje pytanie: Ile razy słyszeliście, że czegoś się nie da zrobić, albo że w Polsce to się nie uda?

Po czym dodaje: Pewnie często. Uważamy, że zbyt często. Z tego powodu rozpoczynamy walkę z "niedasizmem". Chcemy pokazać całemu światu, że u nas też robią wyjątkowe rzeczy. Zaczynamy od TELEDYSKU. Zagra w nim John Malkovich - tak ten Malkovich z Hollywood. Klip nakręcimy do piosenki "Kalifat", legendy polskiej muzyki Kazika i Kwartetu ProForma. Technologia, rozmach i wykonanie będą wyjątkowe.

Studio Absynt zaprasza przy okazji do zapoznania się z akcją "Da Się!", gdzie podejmiemy rękawicę i zawalczymy z mentalnym betonem. Szczegóły związane z tą inicjatywą znajdują się na taksiewpolscenierobi.pl.

d2vjuzy

John Malkovich ma na swoim koncie dwie nominacje do Oscara i trzy do Złotego Globu. Ostatnio można go było zobaczyć w w filmie Miasteczko Cut Bank" i "Dominion". W przyszłym roku ma wystąpić w "Unlocked" w reżyserii Michaela Apteda.

13 września 2014 roku aktor zasiadł w pierwszym rzędzie na koncercie Kazika i kwartetu ProForma w Teatrze WARSawy. W tamtym czasie żadna ze stron nie wspominała na temat planów związanych z przyszłą współpracą.

fot. AKPA

d2vjuzy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vjuzy