Trwa ładowanie...
d2guw8v

Johnny Depp i Javier Bardem potworami w "Dark Universe"

Johnny Depp i Javier Bardem zagrają w nowym cyklu studia Universal, "Dark Universe", w którym spotkają się rozmaite potwory. Choć to bardzo dobra informacja dla fanów, projekt jawi się jako ryzykowne przedsięwzięcie. Czy klasyczne potwory, które przez dekady fascynowały miłośników kina mają szanse w starciu z zapatrywaniami dzisiejszych widzów? Trzymamy kciuki, aby tak było.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Johnny Depp i Javier Bardem potworami w "Dark Universe"
(Materiały prasowe)
d2guw8v

Studio Universal już wcześniej ogłosiło cykl poświęconego różnym klasycznym potworom, które pod koniec spotkają się w jednym dziele. Teraz wiemy, że będzie to "Dark Universe". Serię inauguruje "Mumia", którą zobaczymy na ekranach od 9 czerwca 2017 roku.

Depp wcieli się w postać Niewidzialnego człowieka (The Invisible Man), a Bardem w potwora Frankensteina. Dołączają oni do Toma Cruise'a, Sofii Boutella i Russella Crowe'a, czyli gwiazd nadchodzącej "Mumii". Zdjęcie obsady pojawiło się na Twitterze. Pod tym adresem można natomiast sprawdzić zapowiedź "Dark Universe". - Witajcie w nowym świecie bogów i potworów - głosi hasło reklamowe.

d2guw8v

Po "Mumii" poznamy "Narzeczoną Frankensteina" ("Bride of Frankenstein"). Obraz w reżyserii Bila Condona doczeka się premiery 14 lutego 2019 roku.

Johnny'ego Deppa i Javiera Bardema jeszcze w tym miesiącu, od 26 maja, będzie można zobaczyć w produkcji "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara".

d2guw8v

Podziel się opinią

Share

d2guw8v

d2guw8v