Trwa ładowanie...

“Joker”: Film otrzymał kategorię wiekową R. Nowe zdjęcie z filmu

“Joker” zbliża się wielkimi krokami. Reżyser filmu opublikował kolejne zdjęcie z nadchodzącej produkcji. Premiera filmu już tej jesieni.

Share
“Joker”: Film otrzymał kategorię wiekową R. Nowe zdjęcie z filmu
Źródło: East News
d2x9leo

"Joker" - Todd Philips udostępnia kolejne zdjęcie. Kategoria wiekowa filmu

"Joker" będzie ostatnim filmem w tym roku, który powstaje na podstawie komiksów z superbohaterami. Z biegiem czasu do sieci trafiają kolejne informacje na temat produkcji. Kilka tygodni temu wyciekły najważniejsze elementy scenariusza. Tym razem reżyser Todd Phillips zamieścił zdjęcie, na którym widzimy Joaquina Phoenixa, który portretuje tytułowego bohatera. Zdjęcie zostało podpisane "ostatnie szlify", co zwiastuje zakończenie etapu postprodukcji.

Philips potwierdził również w komentarzach, że film otrzymał kategorię wiekową R. Oznacza to, że młodzież poniżej 17 roku życia może obejrzeć go w kinie tylko z osobą dorosłą.

d2x9leo

"To będzie kategoria R. Wiele osób mnie o to pytało - założyłem, że ludzie już to wiedzą. Wybaczcie." - napisał.

Tego typu krok pokazuje, że film będzie kontrastował z produkcjami DC Extended Universe, które skierowane są w stronę młodszych widzów. Również Joaquin Phoenix jest znany ze swojego upodobania artystycznych filmów, a kategoria R na pewno pomoże wyeksponować pewne kluczowe cechy tytułowej postaci.

"Joker" – fabuła filmu

Film opowiada o złożonej postaci Jokera, jednego z największych wrogów Batmana. Akcja odbywa się w 1981 r., gdzie obserwujemy losy Jokera, znanego wówczas jako Arthur Fleck, który nie jest w stanie odnieść sukcesu jako komik. Ze względu na swoje niepowodzenia życiowe zaczyna niszczyć porządek w Gotham City.

Reżyserem filmu jest Todd Philips, a w roli głównej wystąpi Joaquin Phoenix. Oprócz niego pojawią się również: Robert De Niro, Zazie Beetz, Bill Camp, Shea Whigham, Frances Conroy, Brett Cullen, Glenn Fleshler, Dante Pereira-Olson oraz Douglas Hodge.

d2x9leo

Premiera "Jokera" odbędzie się 4 października 2019 roku.

d2x9leo

Podziel się opinią

Share
d2x9leo
d2x9leo