Trwa ładowanie...
d3ft65y
Aktualności

Jordi Molla zasila obsadę "Criminal"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jordi Molla zasila obsadę "Criminal"
(mat. dystrybutora)
d3ft65y

Jordi Molla zagra w obrazie "Criminal" Ariela Vromena. W obsadzie produkcji są już Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Alice Eve i Ryan Reynolds.

Film opowie o niebezpiecznym i nieprzewidywalnym kryminaliście (Kevin Costner), do którego mózgu przeszczepione zostają umiejętności, tajemnice i wspomnienia zmarłego agenta CIA. Rząd ma nadzieję, że mężczyzna doprowadzi do końca ważną misję. Gary Oldman zagra szefa CIA, a Tomy Lee Jones wcieli się w neurobiologa wykonującego transplantacje wspomnień. W obrazie wystąpi też Ryan Reynolds. Kilka dni temu do uznanych aktorów dołączyła pierwsza kobieta w produkcji, Alice Eve, lecz nie wiadomo jeszcze, kogo sportretuje. Teraz obsadę zasilił Jordi Molla, który zagra mordercę, Hagbardakę Heimbahla. Mężczyzna będzie chciał zdobyć informacje przeszczepione z mózgu bohatera granego przez Kevina Costnera.

Za kamerą projektu staje Ariel Vromen ("Iceman: Historia mordercy"). Scenariusz napisali Douglas Cook i David Weisberg.

Jordi Molla jest znany z obrazów "Blow", "Colombiana" i "Bunraku". Ostatnio mogliśmy podziwiać go w filmie "Riddick". Wkrótce Hiszpana zobaczymy u boku Vince'a Vaughna i Hailee Steinfeld w dramacie "Term Life".

d3ft65y

Podziel się opinią

Share
d3ft65y
d3ft65y