Trwa ładowanie...

Joseph Gordon-Levitt zatańczy z Fraglesami

Share
Joseph Gordon-Levitt zatańczy z Fraglesami
d1zbl7c

Joseph Gordon-Levitt zagra główną rolę w filmie "Fraggle Rock", filmowej wersji popularnego serialu stworzonego przez Jima Hensona.

Plany realizacji kinowej wersji opowieści o Fraglesach krążyły po Hollywood już od dekady. Wygląda jednak na to, że w końcu nabrały tempa. Gordon-Levitt nie tylko zagra jedną z głównych ról, ale również zajmie się produkcją filmu. W pracy wesprze go Lisa Henson, córka Jane i Jima Hensonów, obecnie szefowa The Jim Henson Company

d1zbl7c

Przypomnijmy, że Fraglesy pojawiły się w telewizji w 1983 roku. W pięciu sezonach twórcy opowiedzieli o ich magicznym, podziemnym świecie, do którego wejście znajdowało się pod zlewem w mieszkaniu starego wynalazcy.

- To pierwsze postaci z ekranu, które pokochałem - komentuje Gordon-Levitt. - Bohaterowie Jima Hensona sprawiają, że widzowie śmieją się i śpiewają. To jednocześnie postacie wielowymiarowe, zaskakujące i mądre.

Obecnie Joseph Gordon-Levitt zajęty jest pracą na planie filmu "Snowden" Olivera Stone'a, w którym gra tytułową postać. Aktora będzie można również oglądać w "The Walk" Roberta Zemeckisa.

d1zbl7c

Podziel się opinią

Share
d1zbl7c
d1zbl7c